İDRAK MEDYA

ABD Suriye’den Çekilmeye (!) Başladı

ABD Suriye’den Çekilmeye (!) Başladı
11 Ocak 2019 - 14:43

ABD Suriye’den Çekilmeye (!) Başladı

Suriye’deki ABD liderliğindeki koalisyondan yapılan açıklamada ülkeden askerlerin çekilme sürecinin başladığı belirtildi.

Suriye’de ABD öncülüğündeki “İslam Devleti ile Mücadele” koalisyonundan yapılan açıklamada ülkeden çekilme sürecinin başladığı bildirildi.

Reuters’ın haberine göre koalisyondan Albay Sean Ryan “Suriye’den planlanmış çekilmemiz için süreç başladı. Operasyonel güvenlik kaygımız nedeniyle belirli zaman, yer ve birliklerin hareketi konusunda konuşmayacağız” dedi.

ABD’nin Suriye’den çekilmek için belirli bir takvimlerinin olmamasının en büyük nedeninin İslam Devleti’nin vermiş olduğu korkunun kalplerinde ilk günkü tazeliği ile duruyor olmasındandır.

Onlar da adları gibi biliyorlar ki İslam Devleti’nin amacı toprak veya dünyevi istekler değildir. Bu yüzden onların en büyük düşmanı tüm ümmeti birleştirecek olan Hilafet olgusudur.

Allah’a hamd olsun ki artık nübüvvet menheci üzere bir Hilafet var!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA