İDRAK MEDYA

BAE’den Hindistan’a Skandal Ödül

BAE’den Hindistan’a Skandal Ödül
25 Ağustos 2019 - 11:08

BAE’den Hindistan’a Skandal Ödül

Allah Rasulü ﷺ‘in topraklarında Siyonistlerin ve haçlıların çıkarlarını koruyan ve Arapların Yahudileri olarak bilinen mürted BAE devleti, şimdi de Hinduların yanında yer alarak küfrün tek millet olduğunu yeniden göstermiş oldu.

Birleşik Arap Emirlikleri, Keşmir’in özel statüsünü ortadan kaldırarak bölgedeki milyonlarca Müslümanı kuşatma altına alan Hindistan’ı ödüllendirdi.

Hindistan tepki çeken Keşmir kararının ardından Birleşik Arap Emirlikleri tarafından ödüllendirildi. Abu Dhabi’yi ziyaret eden Hindistan Başbakanı Narendra Modi’ye Birleşik Arap Emirlikleri’nin en yüksek sivil nişanı “Zayed Nişanı” takdim edildi.

Birleşik Arap Emirlikleri Keşmir krizinde daha önce de Hindistan’ın yanında yer almıştı. Ülkede yayın yapan Emirati Gazetesi, Hindistan’ın Keşmir adımıyla “istikrar ve barışı teşvik edeceğine” yönelik bir rapor yayınlamıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA