İdrak Medya

Bağuz’da Akide Uğruna Verilen Bedel

Bağuz’da Akide Uğruna Verilen Bedel
14 Mart 2019 - 15:36

Bağuz’da Akide Uğruna Verilen Bedel

Geçtiğimiz günlerde Bağuz’da kaydedilen bir ses kaydı sosyal medyada paylaşıldı.

Paylaşılan ses kaydında Mücahid bir Rus kardeşimiz Bağuz’da yaşananları aktarıyor. Ses kaydının tamamında arka planda Hilafetin yetiştirdiği altın neslin yansımalarını işitmekteyiz. Hilafetin tüm bireyleri hep bir ağızdan ‘Allah-u Ekber’ nidaları ile seslenmekteler.

Kardeşimiz konuşmanın başında şöyle sesleniyor; “ Bağuz’dan selam gönderiyorum. Bugün bize teslim olmayı önerdiler ve akabinde çokça sayıda kamyon gönderdiler. Elhamdülillah, Müminler bu teklifi reddettiler. Şuan geceleyin ve siz duyuyorsunuz burada hiçbir şey görülmüyor. Her yerden Müslümanların tekbir nidaları yükseliyor. Duyup sevinebilirsiniz. İnşallah Allah’a dua edelim ki yardımını esirgemesin.”

Bağuz’daki kardeşlerimizin akide ve menhec uğruna ödedikleri bedeli açıkça gösteren ses kaydında tüm her şeye rağmen sebat eden ve en önemlisi güzelce sabreden kardeşlerimiz kâfirlere hep bir ağızdan ‘Allah-u Ekber’ nidaları ile sesleniyorlar.

Şeriatın ikamesi için çıktıkları yolda gördükleri zorlukları dile getiren kardeşimiz konuşmasına şöyle devam ediyor; “Elhamdülillah, Bu yolda çok zorluklar oldu. Hem de her taraftan farklı şekillerde. Zorluk üstüne zorluk. Allah’ın izniyle Allah Azze ve Celle bize yardımını gönderir en büyük yardım O’ndandır.”

Öte yandan kardeşimizi dinlerken Allah Azze ve Celle’nin dilemesi ile havada uçabilen ve bu çağın büyük imtihanı olan uçakların üzerlerinden bir an olsun ayrılmadığı yeniden gün yüzüne çıkıyor.

Kardeşimiz uçaklardan şöyle bahsediyor; “Şuan uçaklar uçuyor ve vuracak bir mevzi arıyor. Elhamdülillah hepsinden büyük ve her şeye gücü yeten Rabbimiz hepsini geçirecek. Yeter ki Rabbimiz dilesin. Elhamdülillah tekbirlerin sonu gelmiyor.”

Allah Azze ve Celle’ye olan yakinleri ile tam bir tevekkül içerisinde olan kardeşlerimizin hali ses kaydındaki kardeşimizin şu sözleri ile daha iyi anlaşılıyor; “Elhamdülillah sadece dinleniyoruz. Yarın ne olacağını sadece Allah biliyor. Kâfirler saldırının başladığını bildirdiler. Fakat güç ve kudret Allah’tandır ve her şeye O karar verir. Eğer hepsi toplanıp bize zarar vermek isteseler dahi Allah Azze ve Celle istemedikten sonra zarar veremezler.”

Kendilerinin durumlarını daha iyi anlayabilmemiz için, Kur’an ve sünnete göre yaşamayı daha iyi anlayabilmemiz için Bağuz’da olmamız gerektiğini hatırlatan kardeşimiz bizlere şöyle sesleniyor; “Vallahi eğer Allah Azze ve Celle size bugün bu yolu açarsa o zaman siz anlayacaksınız Kur’an ve sünnete göre yaşamayı çünkü burada bu havayı soluyor olacaksınız ve zorlukları göreceksiniz elhamdülillah.”

Hatırlanacağı üzere sosyal medyaya yansıyan birçok farklı video ve fotoğrafta Bağuz’dan çıkmak zorunda kalan izzetli bacılarımızın kameralara yansıya izzet dolu görüntüleri tüm dünyayı şoka uğratmış ve adeta korkularına korku eklemişti.

Düşmanlarının elinde esir olan bacılarımızın düşmana yalvaracağını, susacağını ve dininden döneceğini zanneden kâfirler, savaşın yeni başladığını bacılarımızın izzetli duruşları sayesinde yeniden tüm gerçekliğiyle anlamış oldular.

Bilindiği üzere Allah Azze ve Celle bizlere Buruc suresinde Ashab-ı Uhdud kıssasından bahseder ve kıssadaki ateşlere atılarak öldürülen Müslümanlardan bahsederken onların kazancının büyük bir kurtuluş olduğunu biz kullarına bildirmiştir. Dünya ölçüleri ile bakıldığında onların öldürüldüğü ve yenildiğini zannederiz lakin Allah Azze ve Celle onları büyük bir kurtuluşa vasfetmektedir.

İmanı kemale eren güzel kardeşlerimiz bu yolda bizlere nasıl feda olmayı, ahireti kazanmamın bedellerini ağır olduğunu ve geçici dünya hayatının fani olduğunu tekrardan hatırlatmış oldular.

Bir yanda canlarını Allah’ın dini için feda edenlerin olduğu gibi diğer bir yanda kendilerini güvene aldıklarını zanneden ve verdikleri tavizlerle tağutlara meylederek ahiret hayatlarını boşa çıkaranlarda var.

Bir yanda Ashab-ı Uhdud’u yaşayanlar diğer bir yanda geçici dünya metaı için rahat bir yaşam sürenler!

İslam Devleti’ni bugünlere getiren, aramızdan temizi ve pisi ayıran ve kâfirlerin kursaklarında bir yumru olarak durmasını sağlayan Rabbimize hamd olsun.

“Allah bize yeter, O ne güzel Vekil’dir” (Âl-i İmran, 173)

İzzetli bacılarımız erkek kameramana sen erkeksin git buradan erkek kardeşlerle konuş, bizimle konuşma! diyerek avuç dolu kumlarla kafirleri püskürtüyorlar.

Cesur bacılarımız “Allah-u Ekber” nidaları eşliğinde İslam Devleti kalıcıdır sloganlarını kameralar önünde haykırıyorlar.

Kafirler tüm şiddetiyle Bağhuz’u bombalamayı sürdürüyor.

Video Alternatif linkler:

https://nofile.io/f/osj9zfvbbwE

https://ufile.io/ka2ze

https://www22.zippyshare.com/v/f76vqwbL/file.html

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
2 ADET YORUM YAPILDI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
selim14 Mart 2019 / 16:27Cevapla

Allah onlarin kanlarini yerde birakmaz. Allahin kafirlerden en feci bir sekilde intikam alacagindan eminim. Harici damgasini vurarak müslümanlarin kanlarini helal sayan münafiklardan cok acili bir sekilde intikam alacagindan`da eminim. Allahin Muwahhidlere zafer vereceginden ve onlara kayip ettiklerinden daha fazlasini ve daha hayirlisini vereceginden`de eminim. Asil savaslar ve fetihler henüz baslamadi.

Hakkari'li Müslüman14 Mart 2019 / 21:38Cevapla

Allah azze ve celle tevhid ehli müslümanlarına güç ve kuvvet versin , onları görünmeyen ordularıyla desteklesin. İffetli esir bacılarımızı da Mürted PKK nın elinden kurtarsın . Allahumme Amin . Akide uğruna verilen bedel ve imtihan çok ama çok büyük . Dualarımız sizlerle ey 70 i aşkın küfr milletinin başına üşüştüğü tevhid ehli müslümanlar . Bedduarımız da sizlerle ey haçlılara paralı uşaklık eden ateistve necis PKK , Fitnenin ve Paranın köpeği HTŞ , Laik ve Korkak ÖSO ,ve Mürted olup cihadı terkeden El Kaide . Ve bizlere gelince! Her başımız secdeye gittiğinde kulaklarımız Allah u Ekber diye ağlayan ve feryad eden kadın ve çocukların haykırışıyla utanıyoruz . Allah bizlere acısın , bizleri tevhid ehline dahil etsin ve bizlere de daha önce bizden öncekilerin başına gelenlerle imtihan etsin . Allahumme Amin .

KÖŞE YAZARLARI

Yeni Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Yeni Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

  • Beğendim --> 0
  • Begenmedim --> 0
  • Güzel Ama Geliştirilebilir. --> 1
  • Kararsızım --> 0
Gönder
Sonuçlar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAKMEDYA ' ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yanlız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 iDRAKMEDYA