İDRAK MEDYA

Biz Kimiz ? İdrak Medya olarak sizlere bu şekilde kısa videolar hazırlayıp unuttuğumuz ve yeniden hatırlamaya ihtiyacımız olan konuları önce kendimize sonra da sizlere hatırlatmak isteriz.Kısa video serilerimizin 3. olan video ile sizlerleyiz keyifli seyirler.Ve ey kafirler, mürtedler ve müşrikler bizi bizden öğrenin !!

Biz Kimiz ?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
6 ADET YORUM YAPILDI

Ebu turab27 Temmuz 2018 / 15:41Cevapla

Allah size rahmetiyle muamele etsin.sizi bir şiir göndersem paylasirmisiniz

    İdrak Medya27 Temmuz 2018 / 15:52Cevapla

    Allah size de rahmet etsin . İlginiz için teşekkürler lakin malesef şiirinizi paylaşamayız.

Müslüman Birisi27 Temmuz 2018 / 22:47Cevapla

Selahaddin Vilayeti bir Video arıyorum son zamanlarda çıkmıştı kurmanç bir arkadaş kafası ve ağzını sarmıştı örtüyle yerde yatan kafirin üstüne basıp ” hepnizin soni bele olacağ hepnizin” diyordu var mı linki acaba?

Murat28 Temmuz 2018 / 00:42Cevapla

Lokman medya ile başladınız, şimdi idrak medya oldunuz, ama Lokman medyayken islam devleti hakkında bu kadar açık net ve samimi değildiniz, hatta ışid diye bahsediyodunuz, ama idrak medya olduktan sonra sevmeye başladım sizi ne yalan söylim, allah kalbinize olan ve olacak sevgiyi her daim nasip etsin size.

    İdrak Medya28 Temmuz 2018 / 15:31Cevapla

    Biz lokman medyadan ayrı olarak vardık lokman medya sonradan telegram kanalını kapatıp bize katıldı güzel kardeşim. Yani biz her zaman İslam Devleti’ne İslam Devleti diyorduk ve Allah’ın izniyle demeye devam edeceğiz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA