İDRAK MEDYA

Cihadın Yahudilerinin Sapkınlıklarından Biri Daha

Cihadın Yahudilerinin Sapkınlıklarından Biri Daha
01 Ağustos 2019 - 17:33

Cihadın Yahudilerinin Sapkınlıklarından Biri Daha

Taliban ve cihadın Yahudilerinin ‘’Müslüman’’ ilan ettikleri kardeşleri Türk ordusunun Somali mürtedlerini yetiştirip Somali’de hem oradaki Müslümanları hem de cihadın Yahudilerinin kardeşleri olan Şebab’ı vurmak için yetiştirdikleri Somali askerlerinin Türkiye’de tamamladıkları eğitim görüntüleri yayınlandı.

Türkiye yıllardır Somali, Afganistan ve diğer İslam topraklarında Müslümanlara karşı gerek askeri olarak gerek istihbarat sağlama olarak ellerindeki bütün imkânları kullanmıştır. Özellikle Somali’de küfrün yayılması, kurdukları küfür düzeninin devamı için Somali askerlerine her türlü eğitimi verip Müslümanlara karşı olan savaşta en büyük desteği mürtedlere vermiştir.

Türkiye’nin özellikle yetiştirdiği bu mürted askerler özelikle Somali’deki Müslümanlar ve Taliban ve El Kaide’nin kardeşleri olan Şebab örgütüne karşı savaşmaktadır ve ayrıca orada Müslümanları da katletmektedir. Türkiye’nin İslam coğrafyasında Müslümanlara olan düşmanlığı ve zararı Avrupa ve birçok kâfir devletten daha fazladır.

Nitekim gerek Amerika gerek NATO devletlerinin açıklamaları ile Türkiye Müslümanlarla savaşta en çok destek veren ülkedir. Kendisine verilen görevleri en iyi şekilde ve eksiksiz yerine getirdiğini sıklıkla kendi ağızlarıyla açıklamaktalar.

Taliban’ın “İslami bir liderliğe sahip” ve “kardeşimiz” dediği tagut Erdoğan da özelikle Amerika ve Avrupa’ya seslenişte NATO’daki görevlerini en iyi şekilde yerine getiren ordu olduğunu, onlara sadık bir dost olduğunu ve Müslümanlara karşı savaşta en çok görev yapan ordu olduğunu dile getirmektedir.

ABD ve NATO, Türkiye ordusunun istihbaratını en çok Müslümanlara karşı kullanmıştır. NATO ve ABD Müslümanları katletmede diğer NATO devletlerinden daha çok Türkiye’den daha çok faydalanmıştır.

Somali’de, Afganistan’da ve diğer yerlerde NATO ordusunda Müslümanları katletmede üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getiren Türkiye, nasıl olur da Şam’da El-Kaide ile aynı hendeği paylaşır?

Nasıl olur da bu ordu sözde Müslüman olan şeriatı istediğini dile getiren ama gerçekte şeriattan uzak olan bu taifelerle aynı hendeği paylaşır?

İşte cihadın Yahudileri, insanların akılları ile oynayıp yine onları sapkınlıkları için savaştırıp tagut Türkiye’yi, liderini Müslüman görüp askerleri ile aynı hendeği paylaşmaktadır.

Şu an İdlib’de birçok noktada gerek El-Kaide gerek HTŞ milisleri Türk ordusu ile aynı noktalarda nöbet tutmaktadır.

Hatta Türk askerlerine zarar gelmesin diye bu askerler El-Kaide’nin kardeşleri olan gruplar tarafından korunmaktadır. Onlara gelecek her türlü zarar El-Kaide’nin kardeşi HTŞ milisleri tarafından engellenmektedir.

Kardeşlerini öldüren, onları esir edip Amerika ve diğer ülkelere teslim eden, evlerini basıp mahremlerini çiğneyen, cellatlarının maslahatını düşünüp onları koruyan, onlarla aynı hendeği paylaşmak kadar daha büyük bir zillet var mıdır?

Evet, Şeyh Usame’nin (Allah ondan kabul etsin) kâfirleri korkutan Kaide’si bugün kâfirleri koruyan Kaide’ye dönüşmüştür. Şeyh Usame’nin şeriat için savaşan Kaidesi şeriatı engellemek için çalışan bir Kaide’ye dönüşmüştür.

Nitekim El-Kaide’nin geldiği son nokta tağutları Müslüman görüp onların yolunu meşrulaştırmaları olmuştur. Bu da gösteriyor ki El-Kaide bu tağutların emrine girmiş, onların maslahatlarını gözeten bir yapı olmuştur.

Ey El-Kaide ve cihad ettiğini iddia eden sapkın gruplar !!! Kardeşlerinizi öldüren, liderlerinizi esir edip Amerika’ya teslim eden, Müslümanlar ile olan savaşta her türlü katliamı yapan cellatlarınızı korumak, onlarla aynı hendeği paylaşmak, cellatlarınızın sizin adınıza kararlar alması, onların siyasi hamlelerinde piyon olmanız size zillet olarak yeter. Siz bu zilleti yıllarca taşıyacaksınız ve cellatlarına âşık olmuşlar olarak tarihe geçeceksiniz.

Nitekim El-Kaide’nin bu hali Mekke dönemindeki Yahudilerin haline çokça benzemektedir. Zira onlar Kureyş’e düşman ve karşı iken kendilerinden çıkacak olan Peygamberle onlara galip olacaklarını söylüyorlardı. Peygamber, Yahudi ırkından olmayınca düşmanları olan Kureyş ile ittifak yapıp Peygambere karşı en şiddetli şekilde savaştılar.

İşte, günümüzün cihadının Yahudileri olan El Kaide’nin bugün içinde bulunduğu duruma ne kadar çok benziyor. Onlar da düşman olmaları gereken, yıkmaları gereken ordularla kardeş olup İslam Devleti’ne karşı aynı hendeği paylaştılar.

Ey kör, cahil ve taassup ile bu grupların peşinden gidenler!
Sizler için geç olmadan içinde bulunduğunuz durumdan tevbe edin. Canlarınızı sadece Allah’ın kelimesini yüceltmek için verin. Sizleri tağutların siyası hamleleri ve maslahatları için kullanan hak yoldan sapıtmış bu grupları terk edin.

“Allah emrinde galiptir lakin insanların çoğu bilmezler.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA