İDRAK MEDYA

Deyr Ez-Zor Kırsalında Güvenlik Operasyonları: 8 Ölü ve Yaralı

Deyr Ez-Zor Kırsalında Güvenlik Operasyonları: 8 Ölü ve Yaralı
11 Ocak 2019 - 22:27

Deyr Ez-Zor Kırsalında Güvenlik Operasyonları: 8 Ölü ve Yaralı

A’mak Ajansı’nın aktardığına göre Deyr Ez-Zor’daki Buseyra ilçesinde bulunan “Es-Sabha” köyünde PKK’ya ait bir karargâhın el bombası ile hedef alınması sonucu PKK’nın 3 unsuru yaralandı.

Ayrıca Deyr Ez-Zor kırsalındaki Buseyra Köprüsü’nün yakınlarında park edilmiş patlayıcı yüklü motosikletin infilak ettirilmesi sonucu PKK’dan 4 kişi öldürülüp yaralanırken 2 araç da kullanılamaz hale getirildi.

Öte yandan Deyr Ez-Zor’daki Ziban ilçesinde bulunan “Darnac” Köyü’nde PKK’nın bir unsuru düzenlenen silahlı suikast sonucu öldürüldü.

Allah’ın lütfu ile Hilafet askerleri mürtedlerin kontrol alanındaki bölgelerde, emniyetli ve rahat günleri PKK milislerine unutturmuş durumdalar.

Hilafetin askerleri Allah’ tevekkül ettikten sonra küçük, büyük amellerini küçümsemeden PKK milislerine patlayıcı cihazlarla, suikastlarla ve el bombaları ile operasyonlar düzenlemekte ve Allah’ın lütfu ile düzenlenen operasyonlar başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Hamd ve minnet Allah’adır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA