İDRAK MEDYA

Din Tahrifinde Gelinen Nokta: ‘Paris’te Kadınların da İmam Olabileceği Cami Açılıyor’

Din Tahrifinde Gelinen Nokta: ‘Paris’te Kadınların da İmam Olabileceği Cami Açılıyor’
10 Şubat 2019 - 19:32

Din Tahrifinde Gelinen Nokta: ‘Paris’te Kadınların da İmam Olabileceği Cami Açılıyor’

Allah Azze ve Celle’nin temiz pak dinine karşı Batılıların getirmek istediği İslam ‘Dinler Arası Diyalog’ projesi ile sürdürülmeye devam ediyor.

‘Dinler Arası Diyalog ’ projesinin ortaya çıkarmak istediği son sapıklık ise Paris’te kadın ve erkekler için ibadete açık ‘liberal’ cami açmak. Camide kadınlar ve erkekler birlikte namaz kılabilecek ve her ikisi de imam olabilecek. ‘Liberal Cami’ projesi için Paris’te uygun cami arayışları sürüyor.

Bu gibi projelerle gerçek İslam’ın yerine tüm kâfirlerin ve mürtedlerin razı olacağı bir İslam’ın temeli atılıyor. Kadınların ve erkeklerin eşit, Hristiyanların ve Yahudilerin dost edinildiği bir İslam istiyorlar.

Ayrıca ‘Dinler Arası Diyalog’ projesinin istediği İslam’a göre İslam dini bir barış dini olarak gösteriliyor. Böyle gösterilmesinin sebeplerinden en büyüğü ise cihada engel olmak, kâfirlere karşı savaşmayı engellemek. Böylelikle ABD ve işbirlikçileri dünyanın istediği yerinde Müslümanların kanlarını ucuzca akıtabilecek.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Papa ve El-Ezher şeyhi aşırılıkla mücadele için ortak bir belge imzalamış ve tüm dünyaya dost olduklarını göstermişlerdi. Allah’ın izniyle bu ve bunun gibi belamları öldüren, Papa’nın haçlı askerlerini yerle bir eden İslam Devleti askerleri ise bu mürted ve haçlılara elleriyle işledikleri bu tahriflerin bedelini ödetmeye devam edecektir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA