İDRAK MEDYA

Dinin Koruyucuları

Dinin Koruyucuları
11 Aralık 2018 - 23:18

Dinin Koruyucuları

İslam Devleti Bereke Vilayeti, “Muvahhidlerin saldırıları 3” isimli bir video paylaştı.

Paylaşılan bu videoda Hilafet askerlerinin, onca zorluklara ve sıkıntılara rağmen Allah’ın emri olan kâfirlere karşı cihad ferizasını yerine getirdiklerini ve Allah’ın dini için canlarını ucuza saydıklarını görmekteyiz.

Videoda dikkat çeken bir husus da; Daha genç yaşlarda belki henüz sakalları çıkmamış olan geçlerin, üzerlerine cihad farz kılınır kılınmaz Allah yolunda seferber olduklarını görmekteyiz.

Genç yaşta Allah yolunda cihad ederek şehid olan Hilafet Askeri

Tağutların ülkelerinde yaşayan İslam müddeilerinin bu yaşlardaki genç çocuklar, hala çocuk addelirken ve onlara İslam’ın emirleri sanki onlar için daha erkenmiş gibi bir hayat sunulurken, hilafet topraklarındaki gençler, Şeyh Ebu Hasan El-Muhacir’in de dediği gibi “Allah’ın fazlı ile Hilafet topraklarında tevhid ve vela ve bera üzere bir nesil yetişti. Bu nesil, Rabbinin yolunda öldürülmeyi hoş görür oldu.”

Protez bacağı ile ağır makineli silahın hakkını veren Hilafet Askeri

Hilafet topraklarında Allah’ın hükümlerinin uygulandığı toprakları Amerika’nın ve ateist PKK’nın getirmek istediği küfür ve şirklerden korumak için varlarını yoklarını feda edenlerin farklı yaşlarda olduklarını, içerisinde yaşlıların da gençlerin de Allah’ın emrine kulak verdiğini ve gerek protez ayakla olsun gerekse tek kolunu Allah yolunda cihad ederken feda ettikten sonra kalan diğer eliyle cihad edeni olsun tüm kesimden en ön safa atılan erlerin olduğunu görürüz.

Cepheye gülerek giden Hilafet Askerleri

Videoda kardeşlerin, mürtedlerin karargâhlarına baskınlar düzenledikleri ve onlardan onlarcasını öldürüp onlarcasını da esir aldıkları görülmektedir. Burada dikkat çeken iki husus vardır ki; PKK savaş hattına hiçbir Kürdü göndermemekte ve Arapları öne sürmektedir, yine karargâhlarda bulunan mürtedlerin, kardeşlerin saldırıları karşısında hiçbir karşı koyma gücüne sahip olmadıkları ve Allah Azze ve Celle’nin kafirlerin kalbine korku salarak muvahhid kullarına yardım ettiği açıkça görülmektedir.

Savaşın yorgunluğu üzerlerine çöken Hilafet Askerleri

Şeyhlerin konuşmalarından kesitler
Videoda Şeyh Ebu Hasan El-Muhacir’in –Allah onu korusun- konuşmalarından, kardeşlerimizin durumlarını anlatan kesitler alınmıştır. O kesitlerde Şeyh şöyle diyor:

“Sen kimsin ki Ey hilafet askeri; seninle savaşmak için yetmişten fazla devlet toplanmış?!!!
Sen kimsin ki Ey hilafet askeri; senden dolayı kongreler ve koalisyonlar düzenlenmiş?!!!
Sen kimsin ki; Amerikalı, Rusyalı, Avrupalı, batılı ve doğulu yaban eşeği seninle savaşa girmiş?!!!
Sen kimsin ki; fosfor ve en büyük bombalarla bombalanıyorsun ve yaptıkları tüm şeyleri başından aşağı döküyorlar?!!!
Sen kimsin ki; çer çöp ümmeti, sana yardım etmede yabancılaşıyor hatta seninle savaşmak için düşmanıyla beraber oluyor?!!!
Sen ise yoluna devam edip dinine yardım etmekten hiç yüzünü çevirmedin.
Sen kimsin ki; onların facir medyaları seni, can emaresi olmayan taş yığınları gibi parçalamak için bas bas bağırıyor ve tam bir sessizlikle pür dikkat duruyor. Hal buysa o, seninle savaşma bahanesiyle vatandaşlarının başları üzerine İslam diyarlarının yıkılıp imha edildiğini ve orada canlara kıyılıp değerlerin çiğnendiğini bilmektedir?!!
Sen kimsin ki Ey hilafet askeri; bazen zındıklıkla, bazen ihanet ve kullanılmayla, bazen haricilikle, bazen küfürle bazen de Allah’ı inkarla lekeleniyorsun?!!
Mürted belamlar seni vasfetmede kınamada hayrete düşmüşler.
Sonra sen bunların hepsine rağmen nefsini ölüm tehlikesine atıyor, ümmetini ve dinini savunuyorsun.
Sen kimsin? Ne mükemmel bir adamsın. Ecrin Allah katındadır.
Sen kim olduğunu hatırla ki Allah’ın sana bahşetmiş olduğu lütfu bilesin. Bu nimetin şükrünü dinin üzerine sebat ederek ve onun düşmanlarına karşı cihad ederek eda et. Zira kuşkusuz ki sen hak üzeresin.”
“Sizin sebat etmeniz, dayanmanız ve sabretmeniz Müslümanlar ve Devletleri için bir izzet ve zaferdir.”
“Ya zafer, ya da şehadet. Zillet hayatı değil izzet hayatıdır, uysallık ve isteklerde bulunma hayatı değil onur hayatıdır.”
“Bu gün düşünen kişi Allah’ın fazlı ve minnetiyle sonra da hilafetin evlatlarının ve yardımcılarının sebatıyla görmektedir ki; eskiden tek kutbun tanrıçası Amerika hayal kurarak yaşamakta ve kendisine İslam Devletini sonlandırmayı arzu ettirmektedir. Ve diğer ülkelerden olan düşmanlarıyla ve hasımlarıyla durumunun nereye geldiğini unutmuş veya unutmaya çalışmıştır.
Gerçekte kim galip gelmiş ve zafer elde etmiştir? Kim üstünlüğü kaybetmiş ve siyaset rüzgârları istediği gibi esmemeye başlamıştır?
Ey kötülük tanrıçası işte bu gün şaşkın, tökezler adımlarla ve dağınık hedeflerle iraden zelil oldu. Düşmanlarına cilve yapmaya başlayıp onların isteklerinin peşinde koşup çözümlerin yarısıyla razı olmaya ve onlarla direk çarpışmaya güç yetirememeye başladın.”

 Uluslararası Koalisyon Uçağı Müslümanları bombalarken

Şeyh Ebu Muhammed El-Adnani –Allah ondan kabul etsin- şöyle diyor:

“İşin hakikatini bilin ki Devlet’in Allah’tan başka gücü ve kuvveti yoktur.
Devlet, ne adam sayısından dolayı, ne teçhizatlarından veya silahlarından dolayı ne de mallarından dolayı muzaffer olmadı. Devlet sadece Allah’ın lütfuyla, her çeşit tahkimatı yıkan imanıyla muzaffer oldu ve bütün düzmece ithamları açığa çıkardı.
Devlet, askerlerinin Allah’ın zafer vereceğine olan imanı sayesinde zafer elde ediyor.”

Şeyh Ebu Hasan El-Muhacir –Allah onu korusun- şöyle diyor:

“Allah Hendek yılında, üzerlerine gönderdiği saba rüzgârı ile ve kalplerini paramparça etmesi ilen Ahzabı geri çevirmiş ve onların birliklerini bozmuştur. Onlar da hiçbir fayda elde edememişlerdir. Allah subhanehu’nun şu sözünde olduğu gibi: “Allah, inkâr edenleri, hiçbir hayra ulaşmaksızın kin ve öfkeleriyle geri çevirdi. Allah, savaşta mü’minlere kâfi geldi. Allah, kuvvetlidir, mutlak güç sahibidir.” (Ahzab 25)

Allah Azze ve Celle’den kardeşlerimize yardım etmesini, Hendek günü Peygamberine ve beraberindekilere yardım edip kâfirleri paramparça edip geri döndürdüğü gibi bugün de kardeşlerimize yardım edip üzerlerine üşüşen kâfir toplulukları onlardan geri çevirmesini ve bu toplulukların birliklerini paramparça etmesini diliyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA