İDRAK MEDYA

El-Kaide’nin Fikir Hocalarından Tarık Abdulhalim’den Skandal Sözler

El-Kaide’nin Fikir Hocalarından Tarık Abdulhalim’den Skandal Sözler
01 Nisan 2019 - 22:52

El-Kaide’nin Fikir Hocalarından Tarık Abdulhalim’den Skandal Sözler

El-Kaide’nin fikir hocalarından biri olan Mısır asıllı Tarık Abdulhalim sosyal medyada paylaştığı bir yazıda PKK milislerinin dininin Nübüvvet menheci üzere olan İslam Devleti’nin dininden bin kat daha faziletli olduğunu söyledi.

Tarık Abdulhalim’in açıklamaları şöyle :”Ey Topluluk! Bu bizim cehennem ehlinin köpekleri olan haruriyre (hariciler) hakkında söylediğimiz şeydir.

Hariciler hakkında 2014’ten beri söylediğimiz şeyler şudur: “Gerek Bağuz’da gerekse Bağuz’un dışındaki yerlerde bunları öldürmekten başka yol yoktur. Bunların kadınlarını da öldürmekten başka yol yoktur. Bunlardan hapiste olanları da öldürmekten başka alternatif yoktur.

Vallahi siz onlar hakkında Nebi’nizin sünneti olan Ad kavmini öldürme gibi sünnetini ihmal ettiğiniz için onlar sizi öldürdü. Biz size dedik ki onlar hakkında hiçbir merhamet ve şefkat duymayın onların kadınları kendilerinden daha çok haricidir. Peygamberimizin sünnetini ihmal etmeyin.

Vallahi SDG (Suriye Demokratik Güçleri) hem din olarak hem de ahlak olarak onlardan bin kat daha faziletlidir.”

Tüm dünya tarafından açıkça bilinmektedir ki İslam Devleti ikame ettiği şeriatta Allah’ın ve Rasulü ﷺ‘in emirlerinden hiçbir şekilde taviz vermemiş ve tüm zorluklara rağmen Allah’ın dinini apaçık bir şekilde ikame etmiştir. Hatta öyle ki haçlılar İslam Devleti’nin hükmü altındaki topraklarda şeriatı ikame etmesinden rahatsız olup tüm güçleriyle İslam Devleti ile savaşmışlardır.

İslam Devleti’nin Allah’ın hükümlerini uygulamaktan başka bir şey yapmadığını düşmanları dâhil herkes ikrar ederken, İslam dinini teori olarak kabul eden fakat teoride sözde fikir önderliği yaptıkları dinin pratiğe dökülmesi noktasında onu pratikte uygulayanlara karşı en azılı düşmanlar olan belamlar bu düşmanlıklarında Allah’ı inkâr eden ateistleri bile Muvahhidlerden üstün görecek duruma geldiler.

Ateist PKK’nın dinsizliğine rağmen bu belamların gözlerini bürüyen düşmanlık, onları ne dediklerini düşünemeyecekleri bir hale sokmuştur. Zira ilhadın İslam’dan faziletli olduğunu söylemek hiçbir aklın kavrayamayacağı ve hiçbir değerle örtüşmeyen alçaklıkta bir sözdür.

Ne gariptir ki bu belamlar kendileri Kanada ve İngiltere gibi batı ülkelerinde rahat koltuklarında otururlarken, kendilerinden binlerce kilometre uzaklardaki topraklarda gerçekleşen savaşın fikir hocalığına soyunmaktalar. Aslında bu tablo bile bu belamların kimlere hizmet ettiklerini açıkça gözler önüne sermektedir.

Zira bunların fikir olarak kabul ettikleri cihad; dinin tamamı Allah’ın oluncaya kadar bütün kâfirlere karşı savaşmak iken bunlar kâfirlerle koyun koyuna yaşamakta ve her iki taraf da bundan en ufak bir rahatsızlık duymamaktadır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA