İDRAK MEDYA

Evlerin En Dayanıksızı Örümcek Evidir

Evlerin En Dayanıksızı Örümcek Evidir
31 Mayıs 2019 - 19:45

Evlerin En Dayanıksızı Örümcek Evidir

İslam Devleti’nin resmi yayın organlarından biri olan El-Hayat Medya tarafından Safer 1438 tarihinde, Rumiyah dergisinde yayımlanan “Evlerin En Dayanıksızı Örümcek Evidir” isimli makaleyi sizlerin okumasına sunuyoruz.

Haçlılar, işgal edilmiş Müslümanların beldelerinde, tağutların hükümlerini kökleştirmek ve muvahhidlerin Allah’ın dinini ve şeriatını ikame etmelerini engellemek için birçok haçlı seferi düzenlediler. Bunun yanı sıra haçlılar, ‘Yeni Dünya Projesi’ ismini verdikleri Amerika’nın cahili dünya bakışı projesini ortaya attılar. Bu projeyle; İslam’ın bu düşünceye uygun kalması için, insanların dinini, İslam’ın asıllarını ve fürularını değiştirmeyi hedeflediler. Bu projenin hayata aktarılması için ‘Mürted kardeşler’ teşkilatından daha iyi bir temsilci bulamadılar.

Nitekim haçlılar, Amerika’nın rızasını arayanları bu cemaate tabi olmaya zorladı. Çünkü haçlılar, ‘mürted kardeşler’ teşkilatını daha önce çok defa denemiş, inançlarındaki bozukluk ve fesadı anlamış, İslam dininin düşmanlarına karşı olan dostluklarını birçok yerde görmüşlerdi.

Tağut Erbakan’ın tabileri, ‘Mürted Kardeşler’in en çok dejenerasyona uğrayan, en çok şirke bulaşan, en fazla müşriklerle dostluk kuran kolu oldukları için, tağut Erbakan’ın öğrencilerinden olan pislik Erdoğan, bu projeye girmeye karar verdi. Çünkü öğrenci, demokrasi ve laiklerin rızasını kazanma yolunda hocasını merhale merhale geçmişti. Başkan olarak seçildi ve sefihleri kandırması için gerekli tüm argümanları oluşturuldu. Ve bölgedeki bazı dosyalarla görevlendirildi. Tağut Erdoğan, hezimet utancının kapatılması için haçlılara destek amacıyla kurulan Irak’taki sahavat projesinde ve Rafızi Irak hükümetinin erkânlarının sağlamlaşmasında Arap devletlerinin tağutlarıyla beraber büyük bir rol oynadı.

Şam’da cihad başladığından beri, Erdoğan ve istihbarat teşkilatı, savaşan grupları öncelikle kendilerine ve kendileri üzerinden haçlı ülkelere bağlamak için çalıştılar. Öyle ki, haçlılar bu gruplara, Nusayri Esed rejimi ile savaşmayı terk edip İslam Devleti ile savaşmayı emrettiler.

Nitekim bu savaşçı grupların konvoyları, Esed rejimi ile savaşı bırakıp tağut Erdoğan’ın askerleri gözetiminde ve hükümetinin finansörlüğünde Muvahhidlerle savaşa yöneldiler.

Erdoğan ve pislik hükümeti, İslam Devleti ile savaşlarında gizlenmeye çalışmaktadırlar. Nitekim elleri altında oluşturulan ve paralarıyla beslenen mürted sahavat gruplarının arkasına gizlenmektedirler. Muvahhidlerin, Türkiye’de sönmeyen savaşın alevlerini yakmalarından ve mücahidlerin kendi elleriyle yıktıkları Sykes-Picot sınırlarını başka bir ülkenin sınırına katmak için Türkiye’ye yönelmelerinden korkmaları sebebiyle bunu yapmaktadırlar.

İslam Devleti’nin haçlı koalisyonu ve mürted askerleriyle olan savaşı şiddetlendiğinde, Türklerin tağutuna verilen rol ve ona çizilen görev deşifre oldu. Ülkesinin hava üslerini haçlıların uçaklarına açtı ve Aynu’l İslam’da ateistlere imdadın ulaştırılması için sınırları açtı. Halep’te mürted sahavatlar için silah depolarını açarak daha fazlası istendiğinde ise ‘başım üstüne’ deyip bunu kabul etti. Askerlerini, hilafet askerleri aleyhine savaş sahasına sürdü. Savaş uçaklarını hilafet askerlerinin mıntıkalarını bombalamak için kaldırdı. Tanklarına, Müslümanların köy ve şehirlerini bombalama emrini verdi. Tüm bunlarla yetinmeyip daha fazlasını yapacağının taahhüdünü vermektedir. Aldığı tedbirlerin yaptığı kötü eylemlerinden onu koruyacağını zan etmektedir. Cezadan emin olduğunu söyleyen edepsizlik etmiştir.

Erdoğan ve zelil hükümeti, Allah’ın ﷻ İslam Devleti Mücahidlerini üzerlerine musallat ettiği mürted hükümetlerinden ibret almadı. Nitekim hilafet askerleri, daha önce Rafızilere yaptığı gibi bunların binalarını başlarına yıkmış ve temellerini yerle bir etmişti. Mücahidlerin, Paris ve Brüksel gibi şehirlerine saldırdığı ve çarşılarını alevli bir savaş alanına çevirdiği haçlı dostlarından da ibret almadılar.

İslam Devleti’nin, Müslümanlara yapacağı çağrı sonrası, buna icabet edecek olan onlarca gizlenmiş Allah’ın askerlerinin ellerinden geldiği kadar Allah’ın düşmanlarına yapacaklarının nereye varacağını da idrak edemediler. Öyle ki bunlar, bıçaklarıyla, patlayıcı kemerleriyle, araçlarıyla veya Allah’ın onlara nasip ettiği her türlü vesile ve ellerine geçen her türlü silahla yeryüzünün doğusuna ve batısına korku salıyorlar.

Türkiye hükümetinin bugün, İslam Devleti’ne karşı savaş ilan edip bu savaşa girmesi demek; kendi bıçağıyla boynunu kesmesi, kendi elleriyle şah damarlarını kesmesi, kendi ipiyle kendisini boğması, kendi kendine evini yıkması demektir.

Gerçek şu ki, evlerin en dayanıksız olanı örümcek evidir.

Ey Türkiye’deki hilafet askerleri!
Ey İslam diyarına hicret etmek isteyip mürtedlerin hicretlerine engel olduğu yiğitler! Türkiye tağutuna ve mürted tabilerine saldırın! Onlarla savaşın ki, Allah onlara sizin ellerinizle azap etsin, onları rezil etsin, onlara karşı size yardım etsin, mü’min topluluğun gönüllerini ferahlatsın. Öncelikle küfrün önderlerine ve tağut başkanlarına saldırın! Polis, asker ve hâkimlere saldırın! Tağutların âlimlerine, Erdoğan’ın parti üyelerine, destekçilerine, yardımcılarına ve onunla dostluk kuran diğer partilerin üyelerine saldırın! Bu mürtedlere saldırırken de aynı zamanda haçlı ülkelerinin vatandaşlarını bulduğunuz yerde öldürmeyi de ihmal etmeyin. Onları öyle öldürün ki; arkalarında kalanlara ibret olsunlar ve böylece sizler kardeşlerinizin intikamını almış olursunuz.

Türk askerlerine karşı sınırlarda nöbet tutan tüm kardeşlerimize; mürted Türk askerine karşı sabit durun! Ve onlara karşı çok sert olun! Umulur ki Allah, onların gücünü sizinle defeder. Allah’ın gücü daha üstündür, cezası daha şiddetlidir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA