İDRAK MEDYA

Ey İslam Devleti’nin Askerleri

Ey İslam Devleti’nin Askerleri
27 Aralık 2018 - 19:43

Ey İslam Devleti’nin Askerleri

Şeyh Mücahit Ebu Muhammed El Adnani Eş Şami’nin (Allah ﷻ onu korusun) “Öldürürler ve Öldürülürler” isimli konuşmasının bir kısmı olan genel olarak müslümanlara özel olarak da Hilafet askerlerine yaptığı nasihatı sizlerin okumasına sunuyoruz.

Ey İslam Devleti’nin askerleri;
Bu, Allah’ın ﷻ izniyle hilafettir. Nübüvvet menheci üzere olmasını istiyorsanız sakın ola ki zulmetmeyin! Sakın ola ki kendinizi beğenip gurura kapılmayın. Niyetlerinizi Allah’aﷻ has kılın ve sürekli yenileyin.

Bol bol tevbe-istiğfar edin ve “la havle ve la kuvvete illa billah” sözünü söyleyin. Kendi gücünüze ve kuvvetinize değil Allah’ın ﷻ gücüne ve kuvvetine güvenin. Düşmanlarla karşılaştığınızda tevhidinizi ve dininizi, onların şirklerini ve küfürlerini hatırlayın. Bunu yaparsanız ne kadar güçlü olduğunuzu, onların da ne kadar korkak olduğunu görürsünüz.

Düşmanla karşılaştığında şunu hatırla ey mücahid:
Hatırla ki sen müşrik, pis, beşer yolunda savaşan, Ali, Hüseyin ve -iddialarına göre- Ehli beyt yolunda, Humeyni, Hameney ve Sistani (Allah’ın ﷻ laneti onların üzerine olsun) uğrunda savaşan, kabirlere secde eden etrafında tavaf edip kabirden bereket bekleyen, (Allah’ın ﷻ adıyla değil) insan adıyla yemin eden, ölülere imdat çağrısında bulunan, onlardan yardım isteyip onlara sığınan, (Allah ﷻ yerine) insana adakta bulunup kurban kesen, insana tevekkül eden bir Rafızi’ye karşı savaşıyorsun!

O ki Allah’a ﷻ yakınlaşmak isterse –iddiasına göre- zinayla yaklaşır. Bunu hatırla ey muvahhid mücahid.

Allah’ı ﷻ inkar edip demokrasiye, laikliğe iman eden, müşriklerle kardeş ve müttefik olup Allah’ın ﷻ dinine, Allah’ın ﷻ hükmüne düşmanlık eden, Allah’ın ﷻ şeriatı ortadan kalksın diye çabalayıp savaşan, Allah’ın ﷻ muvahhid-mücahit evliyalarının kanlarını mübah kılan, gününü sarhoşluk, fuhuş, dans, şarkı ve çeşitli günah ve kötülüklerle geçiren, Kur’an-ı Kerim’i müzik ve davulla değiştiren Ateist bir kafire, habis bir mürtede karşı savaştığını hatırla!

Düşmanınla karşılaştığında bunu hatırla ey mücahid! Allah’ı ﷻ birlediğini (tevhidini) hatırla! Sadece O’na tevekkül ettiğini, sadece O’ndan yardım istediğini, sadece O’ndan imdat beklediğini, sadece O’na sığındığını hatırla!

Sadece O’na secdeni, rükunu, O’nun huzurunda duanı ve boyun eğişini hatırla!

Subhanehu olan O’nun yolunda savaştığını hatırla!

Eğer bunu yaparsanız ey mücahidler!
Düşmanlarınıza karşı direnip onlara karşı savaşa başlayın! Onların üzerine atılın (meydan okuyun). Allah’ın ﷻ izniyle sizin karşınızda sebat edemeyecek ve direnemeyecekler.

Ey mücahidler! Bir cahil, Allah yolundaki mücahidlerin hiçbir çatışmada kaybetmeyeceğini sanmasın!

Asla! Savaş bir lehimize bir aleyhimizedir. Bir gün bize iyi bir gün onlara! Allah ﷻ yolundaki mücahidler bir çatışmayı, bir şehri ya da bir bölgeyi kaybedebilirler ancak asla yenilgiye uğramazlar. Güzel son ve galibiyet nihayetinde hep onların olur.

Ey hilafet askerleri! Sebat edin ve Allah’tan nübüvvet menheci üzerine kılmasını niyaz edin.

Nübüvvet menheci üzere olduğunda ki Allah’ın ﷻ izniyle öyle, onun orduları karşısında Amerika da Avrupa da Rusya da Çin de İran’da; hiçbir duramayacak. Onun (hilafetin) askerleri onların tahtlarını yerle bir edecek. Zaman zaman sarsıntı ve arıtmanın olması gereklidir.

Allah’ım bu din senin dinin ve bizler senin askerleriniz. Senin yolunda savaşıyoruz. Lütfun, ihsanın ve kereminle bizi galip kıldın. Bizim gücümüz ve kuvvetimizle değil! Bizler (taksiratımız nedeniyle) zaferi haketmiyoruz sakın onların şirki bizim tevhidimize galip gelmesin.

Allah’ım bizim masiyetlerimiz onların küfürlerine ağır basmasın. Bizler sana istiğfar ve tevbe ediyoruz, sana iman edip sana tevekkül ediyoruz. İçimizdeki sefihlerin yaptıklarından ötürü bizi cezalandırma.

Rabbimiz bizi inkâr edenler için sınama (konusu) kılma. Rabbimiz bizim günahlarımızı bağışla, ayaklarımızı sabit kıl ve kafirler topluluğuna karşı yardım et, zafer ver. Rahmetinle ya Rab!

Allah’ım salatın peygamberimiz Muhammed’in, ehlinin ve ashabının üzerine olsun.

Son duamız: Alemlerin Rabbi olan Allah’a hamdolsun.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA