İDRAK MEDYA

Fransız Polisi Eylemcinin Elini Kopardı

Fransız Polisi Eylemcinin Elini Kopardı
10 Şubat 2019 - 15:19

Fransız Polisi Eylemcinin Elini Kopardı

Koalisyon ülkesi Fransa’nın başkenti Paris’te devam eden Sarı Yelekliler eylemlerine katılan 1 kişinin elinin bir kısmının koptuğu öğrenildi.

Paris’te Ulusal Meclis önüne yürüyen Sarı Yelekliler ile polis ekipleri arasında çatışma yaşanıyor. Eylemciler arasında 30’lu yaşlarda bir erkek eylemcinin, polisin attığı cisimi uzaklaştırmak isterken elinin bir kısmının koptuğu bildirildi.

Müslümanlara işlediği kanlı katliamlarla bilinen Fransa’nın başı Sarı Yelekliler ile dertte.

Yüzyıllardır Müslümanların dinlerinden uzak kalması ile Fransa gibi batılı ülkeler ümmetin başına bela olmuş ve Müslümanların hem dinlerini hem de zenginliklerini alıp kendi yurtlarına götürmüşlerdir.

İslam Devleti’nin kurulması ve Halifeliğin ilanının ardından Allah Azze ve Celle’ye verdikleri sözü yerine getirmeye çalışan birçok beldedeki Müslümanlar Halifelerine biat ederek bu zayıflık zincirini kırmışlar ve artık yeni bir düzene girildiğini tüm dünyaya göstermişlerdir.

Sarı yeleklilerin düzenlediği bu gösteriler artık Fransa ve diğer batılı ülkelerin sürdükleri sefa ve zenginliğin sonunun geldiğine işaret etmektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA