İDRAK MEDYA

Hayr ve Rakka’da “Yıpratma Gazvesi” Saldırıları Sürüyor

Hayr ve Rakka’da “Yıpratma Gazvesi” Saldırıları Sürüyor
13 Ağustos 2019 - 11:45

Hayr ve Rakka’da “Yıpratma Gazvesi” Saldırıları Sürüyor

Yüce Allah’ın lütfu ve keremi ile Şam’daki Hilâfet askerlerinin “Yıpratma Gazvesi” kapsamında mürted PKK’ya yönelik saldırıları sürüyor.

Onları patlayıcı cihaz ve suikast operasyonları ile hedef alan Hilâfet askerleri Allah’ın izniyle düşmanlarına acı sonu tattırmayı başarıyor.

Şam Vilayeti – Hayr Medya Ofisi’nin aktardığına göre Allah-u Teâlâ’nın muvaffakiyetiyle Hilâfet askerleri geçtiğimiz günlerde “Yıpratma Gazvesi” kapsamında “El-Buseyra” mıntıkasındaki “Hureyze” köyünde mürted PKK’ya ait bir aracı patlayıcı cihaz infilak ettirerek hedef aldı, bunun sonucunda araç kullanılamaz hale getirilirken içindeki 3 unsur da yaralandı.

Ayrıca Allah-u Teâlâ’nın lütfuyla Hilâfet askerlerinin güvenlik müfrezeleri dünden önceki gün “Yıpratma Gazvesi” kapsamında Ziban kasabasında mürted PKK’ya ait bir kışlayı “RPG” roketiyle hedef aldı, bunun sonucunda onların birkaç unsuru yaralandı. Allah’tan onları tez zamanda öldürmesini dileriz.

Öte yandan Rakka Medya Ofisi’nin aktardığına göre Allah-u Teâlâ’nın lütfuyla Hilâfet askerleri dün Et-Tabka şehrinin doğusunda mürted PKK istihbaratının bir casusunu bıçaklayarak öldürmeyi başardı.

Hamd Allah’adır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA