İDRAK MEDYA

Hilafet Askerleri Bağuz’daki Kardeşlerinin İntikamını Almaya Devam Ediyor

Hilafet Askerleri Bağuz’daki Kardeşlerinin İntikamını Almaya Devam Ediyor
15 Mart 2019 - 14:34

Hilafet Askerleri Bağuz’daki Kardeşlerinin İntikamını Almaya Devam Ediyor

Allah’ın dinini ikame etmek için başlarına gelen bütün musibetlere sabır ve temkinle yaklaşan Hilafetin sadık erleri, dünyanın her tarafından, Allah’ın nurunu söndürmek isteyen kâfirlere karşı büyük bir sebat ile savaşlarına ve kardeşlerinin intikamlarını almaya devam ediyor.

Hilafet askerlerinin gerçekleştirdiği güvenlik operasyonlarında 5 PKK milisi öldürüldü.

Şam Vilayeti – Hayr Medya Ofisi’nin aktardığına göre Allah-u Teâlâ’nın muvaffakiyetiyle Hilâfet askerleri Ziban mıntıkasındaki Darnac köyünde bulunan yakıt dönüştürücülerin yakınlarında mürted PKK’nın bir unsurunu makineli silahlar ile hedef aldı, böylece mürted öldürüldü.

Ve yine Ziban mıntıkasındaki El-Yemame köyünde mürted PKK’ya bağlı yerel meclis üyelerinden bir kişi Hilâfet askerleri tarafından susturuculu tabanca ile hedef alındı, böylece öldürüldü.

Ayrıca A’mak Ajansı’nın aktardığı bir diğer haberde Deyr Ez-Zor’un kuzeydoğusundaki “El-Hurafi” yolunda İslam Devleti savaşçıları tarafından atılan pusu sonucunda PKK’dan biri lider 3 kişi öldürülürken bir 4×4 araç da kullanılamaz hale getirildi.

Hamd ve minnet Allah’adır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA