İDRAK MEDYA

Hilâfet Askerleri Deyr Ez-Zor’da Saldırılarını Sürdürüyor: 6 Ölü, 8 Yaralı

Hilâfet Askerleri Deyr Ez-Zor’da Saldırılarını Sürdürüyor: 6 Ölü, 8 Yaralı
10 Temmuz 2019 - 11:40

Hilâfet Askerleri Deyr Ez-Zor’da Saldırılarını Sürdürüyor: 6 Ölü, 8 Yaralı

Yüce Allah’ın lütfu ve keremi ile Hayr’da bulunan Hilâfet askerlerinin mürted PKK milislerini hedef alan saldırıları sürüyor.

PKK milislerinin vücutlarını patlayıcı cihazlı saldırılarla alevlendiren Hilâfetin korkusuz yiğitleri yüce Allah’ın lütfuyla onlardan 6 kişiyi öldürmeyi ve 8 kişiyi de yaralamayı başardı.

Şam Vilayeti – Hayr Medya Ofisi’nin aktardığına göre Allah-u Teâlâ’nın lütfuyla Hilâfet askerleri dün “El-Buseyra” kasabasında mürted PKK’ya ait bir 4×4 aracı patlayıcı cihaz infilak ettirerek hedef aldı, bunun sonucunda araç imha edilirken içindeki 3 unsur da öldürüldü.

Ayrıca Allah-u Teâlâ’nın muvaffakiyetiyle Hilâfet askerleri dün “Ez-Zir” köyünde mürted PKK’ya ait bir aracı patlayıcı cihaz infilak ettirerek hedef aldı, bunun sonucunda araç imha edilirken içindeki unsurlardan 3’ü öldürülürken diğer 4’ü de yaralandı.

Son olarak Allah-u Teâlâ’nın lütfuyla Hilâfet askerleri dün “Ziban” mıntıkasındaki “Et-Tayyane” köyünde mürted PKK’ya ait bir 4×4 aracı patlayıcı cihaz infilak ettirerek hedef aldı, bunun sonucunda araç kullanılamaz hale getirilirken içindeki 4 unsur da yaralandı.

Allah’tan haçlıların uşağı olan PKK milislerine karşı kardeşlerimizi desteklemesini ve onlara katından mübarek fetihler vermesini diliyoruz.

Hamd ve minnet Allah’adır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA