İDRAK MEDYA

Hilafet Askerleri Diyala’da Saldırılarını Sürdürüyor

Hilafet Askerleri Diyala’da Saldırılarını Sürdürüyor
15 Mart 2019 - 14:24

Hilafet Askerleri Diyala’da Saldırılarını Sürdürüyor

Allah’ın lütfu ve keremi ile İslam Devleti savaşçıları Allah’ın dinini yeryüzüne hâkim kılmak için çıktıkları bu yolda kâfirlere en büyük acıları tattırırken Müslümanların da kalplerini ferahlatmaya devam ediyorlar.

Irak Vilayeti Medya Ofisi’nin aktardığına göre Beled Ruz’un doğusundaki “Mandali” mıntıkasında bir Rafızi mürtede ait araç yapışkan patlayıcı cihazla infilak ettirildi, böylece araç imha edilirken mürted de ağır yaralandı. Allah’tan tez zamanda onu öldürmesini dileriz.

Yine Beled Ruz’un doğusundaki “En-Nida” mıntıkasında petrol tesislerinin mürted koruma polislerine ait bir kışla keskin nişancı atışları ile hedef alındı, böylece bir mürted öldürüldü ve bir diğeri de yaralandı.

Son olarak Beled Ruz’un doğusundaki “En-Nida” mıntıkasında petrol tesislerinin mürted koruma polislerine ait bir kışla keskin nişancı atışları ile hedef alındı, böylece bir mürted öldürüldü ve bir diğeri de yaralandı.

Hamd, kullarının içinden cihad edenleri ve sabredenleri ayırt edecek olan Allah’adır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA