İDRAK MEDYA

İslam Devletin’den Yeni Video ‘Ve Onları Bütün Gözetleme Yerlerinde Oturup Bekleyin’

 

Kerkük vilayeti ‘Ve Onları Bütün Gözetleme Yerlerinde Oturup Bekleyin’ isimli yeni bir video yayınladı.

Videoda Allah azze ve celle’ “Her gözetleme yerinde onlar için oturun (ve onları gözetleyin)” emri gereğince rahatlarını bozup Allah’ın dini için her şeylerini feda eden Hilafet Askerlerinin Irak’ın Kerkük vilayetinde Mürted rafizileri  gözetleyip onları her türlü yolla öldürdükleri gösterilmekte.

Tüm imkansızlıklara rağmen sadece Kerkük vilayetinde bir atölyede günde en az 50 adet mayın üretiliyor. Cihad’ın tekerinin dönmesini sağlayan patlayıcı cihazlar ve ekserisinin halen üretebilen Hilafet askerleri bu patlayıcılarla müşrik rafizilerin mallarını ve canlarını paramparça ediyor.

Yine Kerkük vilayetinde Hicri 1439 yılında gerçekleştirilen operasyonların ve mürtedlerin saflarındaki zararların infografik olarak verileri paylaşılmakta.

Allah azze ve celle’den dininin ikamesi için cihad eden kullarına yardım etmesini ve onlara tekrardan, onlar için sevip razı olduğu dinlerini ikame edecekleri ve onun hükümleriyle hükmedecekleri topraklarda temkin nasip etmesini diliyoruz.

Linkler :

1-https://ok.ru/video/993530612250

2-https://my.mail.ru/list/hey.you.96/video/_myvideo/30.html

3-https://photos.app.goo.gl/vxjj8mtyMdmFb4tf9

4-https://cloud.mail.ru/public/2nf9/9CnXab3jA

5-https://www.dropbox.com/s/w9np863540rkp4y

İslam Devletin’den Yeni Video ‘Ve Onları Bütün Gözetleme Yerlerinde Oturup Bekleyin’   Kerkük vilayeti ‘Ve Onları Bütün Gözetleme Yerlerinde Oturup Bekleyin’ isimli yeni bir video yayınladı. Videoda Allah azze ve celle’ “Her gözetleme yerinde onlar için oturun (ve onları gözetleyin)” emri gereğince rahatlarını bozup Allah’ın dini için her şeylerini feda eden Hilafet Askerlerinin Irak’ın Kerkük […]

İslam Devletin’den Yeni Video ‘Ve Onları Bütün Gözetleme Yerlerinde Oturup Bekleyin’

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA