İDRAK MEDYA

Kâfirler İstemese de – 2

Kâfirler İstemese de – 2
10 Ocak 2019 - 22:30

Kâfirler İstemese de – 2

Mü’minlerin Emiri Ebubekir El-Bağdadi’nin -Allah O’nu korusun- “Kâfirler İstemese de” Başlıklı Konuşmasının ikinci bölümünü sizlerin okumasına sunuyoruz.

Amerika, Avrupa, Avustralya, Kanada ve onların Müslümanların beldelerindeki mürted yöneticilerden olan kuyrukları ve köleleri, İslam Devletin’den dehşete kapıldılar. Yahudiler korkuya kapılıp ekonomilerine zarar gelmesinden korktular.

Onlar, müslümanların ülkelerindeki ahanları olan hain yöneticiler sayesinde yağmaladıkları, hortumladıkları ve faydalandıkları Müslümanların zenginliklerini ve topraklarının ürünlerini kaybetmekten korktular. Onlar güvenliklerini kaybetmekten korkuyorlar.

Onlar halklarının (yöneticilerine karşı) ayaklanmasından korkuyorlar. Onlar yenilmelerinden korkuyorlar. Hilafetin geri gelmesinden ve müslümanların yeniden öncü ve lider konuma gelmelerinden korkuyorlar.
Onların bütün bu korkularını apaçık bir şekilde görüyoruz. Ve onların acziyetlerini de görüyoruz. Korkuları sebebiyle müslümanların ülkelerindeki yöneticilerden olan kölelerini ve köpeklerini yanlarına almadan bize karşı bir saldırı başlatmaya cesaret edemediler.

Onların acziyeti, kölelerinin uçaklarına ihtiyaçları olduğundan kaynaklanmıyor. Çünkü bu uçakları askeri hizmet süreleri dolmadan onlara vermiyorlar. Haçlılar ve Yahudiler, Körfez yöneticilerinin ne kadınsı pilotlarına ne de uçaklarına ihtiyaç duymuyorlar. Onların haçlı seferine katılması sadece bir medya komedisidir. Fakat Haçlıların ve müttefiklerinin acizliği, müslümanların ülkelerindeki tağut yöneticilerin alimleri arasındaki mücrim sihirbazlara olan ihtiyaçlarından kaynaklanıyor.

Böylece bunlarla insanların gözlerini büyülüyorlar ve Yahudilerin çıkardığı ve Haçlıların yayınladığı fetvalarıyla müslümanların avamını aldatıyorlar. Bu savaşın bir haçlı seferi olmadığını ve bu insanların mücahitler değil de harici ve müfsit olduklarını öne sürüyorlar.

Bunu, müslümanların hilafetlerine dönmelerini ve mücahitlere destek vermelerini engellemek için bu sihirbazların fetvaları vasıtasıyla yapıyorlar. Yahudilerin ve haçlıların korkularının ardındaki sır budur ve onların acziyeti burada yatıyor. O yüzden ey müslümanlar, bunu iyi anlayın!

Allahu Teala şöyle diyor: “Onlar sizinle ancak müstahkem mevkilerde veya duvarlar, siperler arkasında topluca savaşabilirler. Kendi aralarında çekişmeleri şiddetlidir. Sen onları toplu sanırsın, oysa kalpleri dağınıktır. Bu, onların aklını kullanmayan bir topluluk olmalarındandır..”

Amerika ve müttefikleri dehşete düştüler, zayıf ve güçsüz kaldılar. Yahudiler, korkuları ve acziyetleri sebebiyle bu haçlı savaşına gizlice ve sinsice katıldılar. Onlar müslümanlardan korktukları için bunu ilan etme cesaretine sahip değiller. Müttefiklerinin korkmaları ve acziyetleri sebebiyle mücahidlere karşı savaşmak için karadan asker gönderemiyorlar.

Onların bu korku, acziyet ve güçsüzlük arasında başarısızlık içinde sendelediklerini görüyoruz. Yahudiler ve haçlılar, Hilafetin kurulmasını engellemede başarısız oldular ve böylece doğrudan yüzleşmek zorunda kaldılar. Yahudiler, haçlılar ve müttefikleri, İslam Devleti’ne karşı büyük bir sahtekarlık, tahrif etme, çarpıtma ve karalama kampanyası için bütün saray alimlerini topladılar ve bütün borazanlarını, uydularını ve medyalarını kullandılar.

Böylece insanları İslam Devleti’nin etrafından dağıtmak ve destekçilerinin ve takipçilerinin sayısını azaltmayı hedeflediler. Fakat bunu yapamadılar ve başarısız oldular. Onların başarısız medya kampanyalarının şiddetinin her artışında İslam Devleti’nin destekçilerinin ve askerlerinin sayısı artıyor.

Yahudilerin, haçlıların, mürtedlerin ve onların şeytanları, başları ve büyükleri toplandılar. İslam Devleti’ne karşı savaşı düşündüler, hesapladılar, planladılar, tuzak kurdular ve tasarladılar. Sonra İslam Devleti’nin ilerleyişini durdurmak için onun mevkilerinin, birliklerinin, araçlarının ve askerlerinin bombalanmasından ibaret başarısız bir plan ortaya koydular.

Bu plan dahilinde, İslam Devleti tarafından fethedilen şehirlerin geri alınması için mürted orduları silahlandırdılar, adam topladılar ve eğittiler ve aynı zamanda sahveleri yeniden yapılandırdılar. Fakat bu planın ne kadar başarısız olduğu Allah’ın ﷻ lütfuyla çabucak görüldü. Ve Yahudiler ve haçlılar yakında karaya inmek zorunda kalacaklar ve kara birliklerini ölüme ve yok olmaya gönderecekler Allah’ın ﷻ izniyle. Hatta pratikte bu çoktan başladı bile.

Haçlıların gece gündüz sürekli yaptıkları bombardımanı İslam Devletin’nin mevkilerini ilerleyişini durduramayınca ve azmini kıramayınca Obama, danışman oldukları iddiası ile Irak’a 1500 ek asker gönderilmesi emrini verdi. Yahudilerin ve haçlıların ajanları, onların köleleri, kuyrukları ve köpekleri, İslam Devleti karşısında dayanamadılar ve hiç bir zaman da dayanamayacaklar. Ve şüphesiz haçlılar yenilecektir.

Allah’ın izniyle, onlar mağlup olacaklardır ve şüphesiz müslümanlar galip gelecektir. Onlar, Allah’ın vaadi gereği muzaffer olacaktır. Mücahidlerin ilerleyişi, Allah’ın izniyle ta ki Roma’ya ulaşana kadar devam edecektir. O yüzden ey müslümanlar emin olun ve sevinin. Haçlıların planlarının ve kampanyalarının bir fiyasko olduğundan emin olun. Emin olun ve onların yalancı medyasına ve her gün onlarca mücahidi öldürdüklerine, üslerini ve araçlarını imha ettiklerine dair iddialarına ve diğer yalanlarına ve korku yaymalarına inanmayın. Emin olun ey müslümanlar, çünkü sizin Devletiniz hayır üzeredir ve iyi durumdadır.

Kâfirler kerih görseler de İslam Devleti Allah’ın izniyle ilerlemeye ve genişlemeye devam edecektir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI

Ebu usame11 Ocak 2019 / 07:34Cevapla

Allah seni korusun ve aziz kılsın.!

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA