İDRAK MEDYA

Kâfirler İstemese de – 3

Kâfirler İstemese de – 3
11 Ocak 2019 - 21:48

Kâfirler İstemese de – 3

Mü’minlerin Emiri Ebubekir El-Bağdadi’nin -Allah O’nu korusun- “Kâfirler İstemese de” Başlıklı Konuşmasının üçüncü bölümünü sizlerin okumasına sunuyoruz.

Size Müjdeler olsun ey müslümanlar!
Çünkü biz size İslam Devleti’nin yeni topraklara, Harameyn’e, Yemen’e, Mısır’a, Libya’ya ve Cezayir’e genişlediği ilan ederek güzel bir haber veriyoruz. Bu topraklardan bize biat edenlerin biatlerinin kabul edildiğini, bu topraklardaki gurupların lağvedildiğini, bu bölgelerin İslam Devletin’nin yeni vilayetleri olduğunu ve buralara valilerin tayin edildiğini ilan ediyoruz.

Biz ayrıca bu vilayetlerdeki bütün cemaatlerin, ferdlerin ve diğerlerinin biatlerinin kabul edildiğini ilan ediyoruz. Onlardan her bir ferdi, kendisine en yakın vilayete katılmaya ve bizim tarafımızdan atanan valileri dinlemeye ve onlara itaat etmeye çağırıyoruz.

Ey Harameyn’in evlatları, ey tevhidin ehli, ey vela ve bera ehli, yılanın başı ve hastalığın kalesi sizin yanınızda. O yüzden kılıçlarınızı çekin ve kınlarını kırın. Dünyayı boşayın çünkü Al-i Selül’e ve askerlerine bugünden sonra emniyet ve rahatlık yoktur. Muhammed aleyhisselamın toprağında müşriklere yer yoktur. Kılıçlarınızı çekin ve önce Rafizileri bulduğunuz yerde halledin.

Sonra haçlılardan ve üslerinden önce Al-i Selül’ü ve askerlerini halledin. Rafizileri, Al-i Selül’ü ve onun askerlerini halledin. Onların uzuvlarını koparın. Onları guruplar halinde ve bireyler olarak yakalayın. Hayatlarından bezdirin ve bizimle değil kendi canları ile meşgul olmalarını sağlayın. Sabırlı olun ve acele etmeyin. Allah’ın izniyle yakında İslam Devleti’nin öncü kuvvetleri size erişecek.

Ve ey Yemen’in askerleri, ey destek ve yardım ehli. Ey hikmet ve iman ehli. Husi rafızilere karşı sert olun çünkü onlar kafir mürtedlerdir. Onlara karşı savaşın ve üstelerinden gelin. Onların sırasının geldiğinden emin olun ve bu senin yararına olacaktır çünkü Rafıziler sırt çeviren bir millettir. Eğer muvahhidleri kendilerine karşı savaşıyor görselerdi kötülükleri bu denli yayılmayacaktı.

O yüzden Allah’ın ﷻ yardımını dileyin, çünkü siz Allah’ın ﷻ izniyle onların üstesinden gelebilirsiniz. Onların şirklerini tevhidinizle vurun ve Allah onların gücünü kıracaktır. Allah ﷻ onların mallarını ve silahlarını size verecektir. Onların ellerinden aldığınız ganimetlerle Allah’ın ﷻ dinine yardım edeceksiniz ve yardım edilenler olmaya devam edeceksiniz.

Ve ey sevgili Sina’daki akidenin evlatları. Size tebrikler ve müjdeler olsun. Sizi tebrik ediyorum ey erkekler. Sizi tebrik ediyorum çünkü siz Mısır tağutuna karşı cihad farzını yerine getirdiniz. Sizi tebrik ediyorum çünkü siz Beyt-ul Makdis’e yardım ediyorsunuz. Sizi tebrik ediyorum çünkü siz Yahudileri dehşete düşürdünüz. Size ne diyebiliriz ki, çünkü siz kılıçlarınızın kınlarını kırdınız, gemilerinizi yaktınız ve ilerlediniz, yolunuzu taşla döşediniz, zorluklar karşısında sabırlı oldunuz ve kör ateşini tuttunuz. Sabırlı olun ve müjdelenin, çünkü Allah ﷻ size yardım edecektir.

Ey Libya’nın, Cezayir’in, Tunus’un ve Fas’ın aslanları! Ey cihadın kahramanları! Ey Ukbe’nin, Tarık’ın ve Yusuf bin Taşifi’nin torunları! Gören gözleriniz olduğu müddetçe eğer topraklarınızı laiklerin evlatlarına teslim ederseniz sizde hayır yoktur. Sizin atan bir nabzınız olduğu halde onlar güvende ve mutlu iseler sizde hayır yoktur. Dünyaya ve çöle meyleder veya yolunuzdan geri dönerseniz sizde hayır yoktur. Hayır, aksine siz hayır içinsiniz ve hayır sizinledir. Evet, siz her cihad meydanının yakıtı ve desteği oldunuz ve liderleri arasında yer aldınız. Allah’tan ﷻ dileğimiz sizi izzetlendirmesi, mübarek kılması ve size zafer vermesidir.

Ey İslam Devleti’nin askerleri, asker toplamaya devam edin. Her yerde cihadın volkanlarını patlatın. Tağutların, askerlerinin ve destekçilerinin üzerini ateşle aydınlatın. Yolunuzda yürümeye devam edin, çünkü Allah’ın ﷻ izniyle güçlü olan sizlersiniz. Devam edin, çünkü siz izzetli olanlarsınız. Devam edin, çünkü siz üstünsünüz. Devam edin, çünkü siz Allah’ın ﷻ izniyle muzaffersiniz.

Ey Allah’ım, senden başka ilah yoktur. Ey Mennan. Yerin ve göğün Yaratıcısı sensin. Celal ve İkram sahibi sensin. Biz Senin uğrunda savaşıyoruz, senin gazabından korkuyoruz ve Senin rızanı arıyoruz. Biz yolumuza kibirle, kendimizi beğenerek, riya ile veya san şöhret elde etmek için çıkmadık.

Ey Allah’ım, Yahudilerin, haçlıların, ateistlerin ve mürtedlerin bütün orduları bize karşı toplandı. Senin dinine karşı koymak ve Senin nurunu söndürmek için böyle yaptılar. Ey Allah’ım, bizim senden gelenden başka bir gücümüz ve kuvvetimiz yok. Ey Allah’ım askerlerine yardım et ve dinine zafer ver.

Ey Allah’ım, Amerika’nın ve müttefiklerinin üstesinden gel. Ey Allah’ım, onları yakala, onlara karşı bize yedi seneyle yardım et, tıpkı Yusuf aleyhisselamın yedi senesi gibi. Onları daha önce hiç yaşamadıkları en ağır yenilgiyle mağlup et. Toplantılarını boz, bedenlerini ayır, onları tamamen parçala ve onları bize saldıran değil, bizi onlara saldırandan taraf kıl.

Senden başka ilah yoktur. Sen yücesin. Senden bağışlanma diliyoruz ve sana tevbe ediyoruz.

Bütün hamd, alemlerin Rabbi Allah’adır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA