İDRAK MEDYA

Molla Bradley’in Taliban’ı ve Tağut Ülkelerle Sıkı Dostluğu (Rusya)

Molla Bradley’in Taliban’ı ve Tağut Ülkelerle Sıkı Dostluğu (Rusya)
07 Haziran 2019 - 17:10

Molla Bradley’in Taliban’ı ve Tağut Ülkelerle Sıkı Dostluğu (Rusya)

Taliban Hareketi küfür milletleri ile barış görüşmelerini sürdürürken Taliban’ın “sıkı dostluk ilişkilerimiz bulunuyor” diyerek bahsettiği haçlı Rusya’nın savaş uçakları İdlib ve kırsalını gece gündüz demeden bombalıyor.

Haçlı Rus hükümetinin sıkı dostu olan Taliban Hareketi ise Rusya’nın katliamlarına karşı ne bir kınama ne de bir karşılık veriyor.

Taliban’ın sıkı dostu Rusya, İdlib’de sivil halkı katlederken

Hatırlanacağı üzere Taliban siyasi heyetinde önemli bir role sahip olan Muhammed Abbas Stanikzay aylar önce Rusya’da düzenlenen görüşmeler de sıkı dostları olan Rusya için şu açıklamalarda bulunmuştu: “Bizim komşu ülkelerimiz bizim kendileriyle sıkı dostluk ilişkilerimizin olduğu dost ülkelerdir, Rusya gibi.”

Konuşmasında küfür milletlerini emanda kılan açıklamalarda da bulunmayı da ihmal etmeyen Stanikzay: “Biz Afganistan topraklarının komşu ülkelere veya diğer ülkelere karşı kullanılmamasını istiyoruz. Özellikle de Amerika’ya ve batı ülkelerine karşı kullanılmasını istemiyoruz.” demişti.

Ayrıca Stanikzay, tüm küfür milletlerinin kendisi ile savaştığı İslam Devleti’ne karşı savaşacaklarını da şu sözleri ile dile getirmişti: “DAİŞ gibi bu terör gruplarının hiçbirinin Orta Asya ülkelerine veya komşularımıza sorun teşkil etmelerine asla müsaade etmeyeceğiz.”

Haçlı Rusya’yı dost edinen Taliban Hareketi geçtiğimiz günlerde Rusya ile olan dostluğunu pekiştirmek adına Rusya-Afganistan diplomatik ilişkilerinin kuruluşunun 100. yılı toplantısı sebebi ile Rusya’ya seyahat etmişti.

Taliban’ın sıkı dostu çocuk katili Rusya’nın İdlib’deki katliamlarından sadece birisinin videosu

Moskova’da gerçekleştirilen görüşmeler yine ağır zillet karelerine ev sahipliği yapmıştı. Haçlı Ruslar ile iyice sıkı fıkı olan Taliban siyasi heyeti artık alışılagelmiş kareler ile karşımızdaydı.

Artık açıkça ortaya çıkmıştır ki Taliban Hareketi’nin gayesi Müslümanlar değildir. Onların tek gayesi Afganistan ve sınırları içerisinde kuracakları Afgan devletidir. Gayesi Müslümanlar olan şu an halen tazeliğini koruyan İdlib katliamlarına bir ses çıkaramaz mı?

Çocuk katili Rusya’nın bombardımanı sonrası çekilen bir video

Gayesi ümmet olan neden bir gün olsun çıkıp ta kendi sınırları dışındaki olaylar için açıklamalarda bulunmaz?

Gayesi Müslümanların kanı olan neden haçlı Rusya’nın Müslümanları katletmesi karşısında bir düşmanlık göstermez?

Taliban’ın haçlı dostu Rusya , İdlib’i fosfor bombaları ile bombalarken
Haçlı Rusya’nın her gün İdlib’de gerçekleştirdiği saldırılardan sadece birisi

Afganistan’da istedikleri devleti kurmak için Rusya, ABD, Türkiye, Suudi Arabistan, Katar ve İran gibi nerdeyse tüm küfür milletleri ile masalara oturan Taliban Hareketi, istedikleri ulus devletini kurmak uğruna tüm küfür milletleri ile masaya oturup onlarla her türlü ittifakın içine girebileceklerini tüm dünyaya açıkça gösterdiler.

Ey akıl sahipleri!
Acaba Taliban Hareketi’nin yerinde sahabeler olsaydı eli kanlı Rusya’nın yaptığı bunca katliamlara nasıl karşılık verirdi?

Taliban Hareketi’nin yaptığı gibi bunca katliam ve küfürlerine rağmen onlara “sıkı dostlarımız” diyerek komşuluk ilişkilerini mi geliştirirlerdi? Yoksa bunun tam aksine haçlı Rusya’ya savaş açarak akıttıkları kanların bedelini misliyle ödeterek mazlum Müslümanları haçlıların elinden mi kurtarırdı?

Ey akıl sahipleri halen görmez misiniz?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA