İDRAK MEDYA

Molla Bradley’in Taliban’ı ve Tağut Ülkelerle Sıkı Dostluğu (Türkiye)

Molla Bradley’in Taliban’ı ve Tağut Ülkelerle Sıkı Dostluğu (Türkiye)
13 Haziran 2019 - 18:00

Molla Bradley’in Taliban’ı ve Tağut Ülkelerle Sıkı Dostluğu (Türkiye)

Taliban’ın tağut ülkelerle dostluğunu gün yüzüne çıkaran haber silsilemize devam ediyoruz.

Bu haberimizde Taliban sözcüsünün deyimiyle “İslami bir liderliğe sahip” Türkiye’yi ele alacağız.

Bilindiği üzere Türkiye, NATO’nun sadık üyelerinden biridir. Üzerine vazife edilen her görevi eksiksiz yerine getirmeye çalışan Türkiye, bugün NATO’nun isteği ile halen Afganistan topraklarında görevini sürdürmektedir.

Haçlıların dostu Türkiye, Müslümanların katledilmesinde büyük rol oynayan NATO üslerine sahiptir. 14 adet NATO üssüne sahip Türkiye’yi ‘İslami liderliğe sahip’ bir ülke olarak nitelendirmek gerçekten de batıl bir taifenin sözünden başkası olamaz.

İslami bir liderliğe sahip(!) Türkiye’deki Askeri Üslerini Gösteren Harita

Her fırsatta haçlı dostlarına yardıma koşan Türkiye, bunun Afganistan’da yaşayan örneği olmaya devam ediyor.

Müslümanları Irak ve Suriye gibi coğrafyalarda katletmesi ile bilinen Türkiye, son cürümlerini İslam Devleti kontrolündeki El-Bab topraklarında işlemişti. Şeriat topraklarına şiddetli bir savaş başlatan Türkiye yüzlerce Müslümanı katletmiş ve on binlercesini yerinden etmişti.

Türkiye’nin tüm bu zulümleri ve cürümleri ortada iken Taliban sözcüsü nasıl olur da Türkiye’nin tağut lideri için ‘İslami bir lider’ diyebilir? Bu kesinlikle İslami bir menhec değildir.

Acaba Taliban’ın üzerine vacip olduğu üzere bu kâfirlerden beri olup onlara düşman olması gerekmez miydi?

Öte yandan ‘İslami liderliğe (!) sahip’ Türkiye’de şu an şeriatın haram kıldığı lakin Türk kafa kanunlarının serbest bıraktığı onlarca haram rahatlıkla işlenmeye devam ediyor. Zina, içki, kumar gibi haramlar büyük çoğunluğu devletin elinde olup bizatihi devlet tarafından icra ediliyor.

Kafa kanunları ile Allah’a ortak koşan Türkiye’nin dört bir yanında halen tağut Atatürk’ün putları da mevcuttur. Bu putları elleriyle kırmaya çalışan onlarca Müslüman da Türkiye hapishanelerinde esir durumda.

Türkiye, haçlıların isteği ile İslam Devleti’ne hicret etmek isteyen binlerce Müslümanı tutuklamış ve onları hala zindanlarında tutmaya devam ediyor.

Bu mu İslami liderliğe sahip ülke? İşte Taliban’ın sıkı dostu sözde İslami liderliğe sahip Türkiye.

Bunların iddia ettikleri İslam’a göre bu kâfirlerin bu kadar Müslüman kanını dökmesine, bunca Müslümanı hala hapishanelerinde bulunduruyor olmasına ve hala Müslümanlara karşı her daim operasyonlarını sürdürüyor olmasına rağmen bunları dost edinmek, dinlerinde onlarla aynı olmaktan başka bir şey değildir.

İslam iddiasında bulunan bir taife için vacip olan; Nebi ﷺ’in hem sözleriyle hem de yaşantısıyla öğrettiği gibi İslam dinine girinceye kadar tağutlara karşı savaşmaktır. Dünyalık bazı çıkarlar için tağutları dost edinmek ve Türkiye gibi açık bir şekilde İslam’a karşı yürütülen hemen hemen her savaşta payı olan bir ülke için “İslami bir liderliğe sahip” demek ise açık bir yalandan ve kimlerin yanında saf aldığını belli etmekten başka bir şey değildir.

Taliban’ın laik Türkiye için “İslami bir liderliğe sahip” demesi, onların kâfirlere karşı içerisinde bulundukları zilleti açıkça gözler önüne sermektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA