İDRAK MEDYA

Nebe Gazetesi Duyurdu: Çeçen Kontrol Noktasına Saldırı Düzenlendi

Nebe Gazetesi Duyurdu: Çeçen Kontrol Noktasına Saldırı Düzenlendi
02 Şubat 2019 - 21:02

Nebe Gazetesi Duyurdu: Çeçen Kontrol Noktasına Saldırı Düzenlendi

Nebe gazetesi son sayısında Kafkas Vilayetinin sadık erlerinden bir grubun Çeçen güvenlik güçlerinin kontrol noktasına düzenlediği saldırıyı üstlendi.

Nebe gazetesinden aktarılana göre Hilafet askerlerinden bir grup, Çeçenistan’ın Stavropol Krayı şehrinde Cuma (19 Cemaziyelevvel) gecesi mürted güvenlik güçlerinin kontrol noktasına saldırdı. Hamd ve minnet Allah’adır.

Mücahidler Allah’ın lütfu ile Sernovodskoye köyünün etrafında kontrol noktaları kuran güvenlik güçleri unsurlarıyla makineli tüfeklerle çatıştıktan sonra onlardan birkaç kişiyi öldürdüler ve mevkilerine geri çekilmeden önce mürtedlerin araçlarını da yaktılar.

Son dönemde Kafkas Vilayeti Mücahidlerinin operasyonları artış gösterdi. Şöyle ki onlar, Kafkas bölgelerinde ve Rusya’nın şehirlerinin içinde çeşitli saldırılarla haçlılardan ve mürtedlerden onlarcasını öldürdüler. Allah’a hamd olsun.

Kafkas vilayetinin sadık erleri Rusya ve liderleri Putin’in Şam’da işlediği zulümlere karşılık onlara cevap vermeye devam ediyor. Müjdelen Ey İslam ümmeti Kafkas Vilayetindeki kardeşleriniz Rus bombardımanında yerle bir olan binaların ve canların intikamını alıyor ve vilayette cihadı diri tutuyorlar.

Onlar bu cihadları ile izzeti ve onuru Kafkas Vilayetine taşıyorlar. Yüce Allah Kafkas Vilayetindeki kardeşlerimize fethin kapılarını açsın ve onların eliyle kâfirlere azap etsin.

Meydan Medya tarafından tercüme edilen haberin görsel hali
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA