İDRAK MEDYA

Pompeo Yahudi Uşağı Sisi ile İslam Devleti’ni Görüştü

Pompeo Yahudi Uşağı Sisi ile İslam Devleti’ni Görüştü
10 Ocak 2019 - 19:12

Pompeo Yahudi Uşağı Sisi ile İslam Devleti’ni Görüştü

İslam Devleti’ni nasıl yeneceğinin telaşına düşen ABD, mürted Arap hükümetleri ile görüşmesi için geçtiğimiz günlerde dışişleri bakanını bu konu hakkında görevlendirmişti.

Ortadoğu ziyaretlerine Ürdün ile başlayan Pompeo, sürpriz Irak ziyaretinin ardından 3. durak olarak Mısır’ın başkenti Kahire’ye geldi. AFP’nin haberine göre görüşme, yerel saatle 10:00’da başladı. Gezi, ABD birliklerinin Suriye’den çekilmesi yalanının ardından İslam Devleti’ne karşı savaşta Washington’un müttefiklerine destek konusunda güvence vermeyi amaçlıyor.

Ey Müslüman! İşte küfrün önderi ve müşrikler ile mürtedlerin hamisi konumundaki ABD’nin acziyeti gün geçtikçe ortaya çıkmaya devam ediyor. Onlar yendiklerini iddia ettikleri İslam Devleti için tüm Arap tağutları ile neden görüşüyor?

İşte onların rezilliği ortada Müslüman! Müjdelen ve ayağa kalk, Allah’ın lütfettiği Hilafeti koru ve bu yolda hiçbir şüpheye dalma.
İmam Şafii’ye (Allah O’na rahmet etsin) “Fitne zamanı Hak ehlini nasıl bulabiliriz?” sorusu sorulduğunda cevaben söylediği şu sözleri unutma.

“Düşman oklarını takip edin, sizi hak ehline götürecektir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA