İDRAK MEDYA

Rusya’da Kasırga: 3 Yaralı

Rusya’da Kasırga: 3 Yaralı
11 Temmuz 2019 - 14:13

Rusya’da Kasırga: 3 Yaralı

Ehlisünnetin en büyük katillerinden biri olan Rusya’nın Perm şehrinde meydana gelen kasırga sadece 3 dakika içerisinde tüm şehirde felakete yol açtı.

Allah Azze ve Celle’nin dinine karşı en şiddetli kavimlerden birisi olan Rusya’da yeni bir felaket daha yaşandı. Rusya’nın Kama nehrinin kıyısındaki Perm şehrinde aniden başlayan fırtına ve yağış 3 dakika içerisinde büyük hasarlara neden oldu.

Bazı binaların güvenlik kameraları ve şehrin polis kamera görüntülerinde fırtına sırasında ağaçların birkaç dakikada devrildiği birçok aracın fırtına sırasında savrulduğu ve binaların çatısının uçtuğu görüldü.

Fırtına birkaç dakika sürdükten sonra meydana gelen sağanak yağış nedeniyle su baskınları yaşandı. Rusya Acil Durumlar Bakanlığı, fırtına ve yağışlar nedeni ile 3 kişinin yaralandığını açıkladı.

Allah Azze ve Celle’den dileğimiz haçlı Rusya’yı, Müslümanlara yaşattıkları ölüm ve yıkımlar ile yıkması ve yok etmesidir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA