İDRAK MEDYA

Rusya’da Neler Oluyor, Mühimmat Deposunda Yeni Patlama: 10 Yaralı

Rusya’da Neler Oluyor, Mühimmat Deposunda Yeni Patlama: 10 Yaralı
10 Ağustos 2019 - 13:10

Rusya’da Neler Oluyor, Mühimmat Deposunda Yeni Patlama: 10 Yaralı

Taliban’ın sıkı dostu ilan ettiği haçlı ülkesi Rusya’nın Krasnoyarsk bölgesindeki Açinsk kenti yakınlarındaki mühimmat deposunda meydana gelen yeni patlamada 10 kişinin yaralandığı, yaralıların hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

Açinsk kenti yakınlarında Pazartesi günü patlamanın meydana geldiği depoda dün yeni bir patlama yaşandı. Patlamanın ardından ilk verilere göre on kişinin yaralandığı belirtildi. Yaralıların basınç travması ve şarapnel parçalarından zarar gördüğü aktarıldı.

Acil durumlar yetkilileri, patlamanın bir kargo treni geçerken gerçekleştiğini, oluşan şok dalgasının trenin pencerelerine zarar verdiğini kaydetti.

Allah’ın intikam alıcı olduğunu bilmeyen bu haçlı ülkesi Müslümanlara yaptıkları zulümlerin kendilerine kâr kalacaklarını zannettiler. Fakat ne var ki zanları onları yakın bir helâka doğru sürükleyip götürmektedir.

Allah Azze ve Celle’den onları hezimete uğratmasını diliyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA