İDRAK MEDYA

Şam Vilayeti’nden Gelen Biat Videosu İle Mü’minlerin Kalplerinin Ferahlaması

Şam Vilayeti’nden Gelen Biat Videosu İle Mü’minlerin Kalplerinin Ferahlaması
21 Ağustos 2019 - 17:44

Şam Vilayeti’nden Gelen Biat Videosu İle Mü’minlerin Kalplerinin Ferahlaması

Küfrün başı ABD öncülüğündeki Uluslararası Koalisyon güçlerinin Bağuz katliamının ardından tüm Müslümanların kalplerinde bir hüzün ve intikam duygusu kendine yer bulmuştu.

Kâfirler Şam Vilayeti’nde İslam Devleti’nin kontrol alanlarını ele geçirerek ona üstüne geleceklerini ve yendiklerini zannettiler. Lakin İslam Devleti güvenlik müfrezeleri çoktan Şam Vilayeti’nin tüm bölgelerine yayılmış ve haçlılar ve uşakları için acı bir son hazırlamaya başlamışlardı.

İslam Devleti, Bağuz katliamının ardından iki kez “Şam Vilayeti’nin İntikamı” isimli gazveler başlatmış ve Şam Vilayeti’nin Müslümanların yurdu olduğunu ve böyle de kalmaya devam edeceğini yeniden tüm dünya kâfirlerine göstermişti.

Son olarak dün yayınlanan ‘Akıbet Muttakilerindir’ isimli video serisinin son bölümünde Şam Vilayeti’ndeki kardeşlerimizin sebatı ve azmi yeniden Müslümanların kalplerini ferahlattı ve onlara İslam Devleti’nin Allah’ın izniyle kalıcı olduğunu yeniden hatırlattı.

O erler ki “Sarsılmaz Dağlar” gibiler.
Ne yerlerinden oynarlar ne de bir yön değiştirirler.
O kullar ki Rahman’ın şeriatı için can verirler.
Ne vatanına tapan bir Nusayri ne de Erdoğan’ın paralı bir askeri!

Kardeşlerimizin azim ve sebat üzere olduklarını görmek gerçekten her Müslümanı imrendirerek Müslümanların kadınlar ve çocuklarla oturup kalmaması gerektiği gerçeğini bir kez daha ortaya çıkarmış oldu.

Onlar Şam Vilayeti’nde Nusayrilerin, PKK’lıların, haçlıların ve mürtedlerin kanlarını akıtarak Allah’ın şeriatı yeryüzüne hâkim olsun diye cihad ededursunlar, biz Allah’ın aciz kulları da fıkhi ihtilafları konuşaduralım!

Heyhat heyhat!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA