İDRAK MEDYA

‘Sarsılmaz Dağlar’ Sebat Üzere Dini Korumaya Devam Ediyorlar

‘Sarsılmaz Dağlar’ Sebat Üzere Dini Korumaya Devam Ediyorlar
11 Şubat 2019 - 10:19

‘Sarsılmaz Dağlar’ Sebat Üzere Dini Korumaya Devam Ediyorlar

Kâfirler uçakları, donanmaları ve sahip oldukları tüm güçleri ile Müslümanların yurdunu hedef almaya ve işgal etmeye yöneldi öyle ki: “Hani onlar size hem üst tarafınızdan hem alt tarafınızdan gelmişlerdi. Hani gözler kaymış ve yürekler ağızlara gelmişti. Siz de Allah’a karşı çeşitli zanlarda bulunuyordunuz. İşte orada mü’minler denendiler ve şiddetli bir şekilde sarsıldılar.” (Ahzab, 10-11) ayeti kerime vuku bularak sıkıntılar Müslümanları her taraftan kuşattı.

Fakat Allah (azze ve celle) Müminlerin düşmanlarının eziyetine sabretmesiyle, Mücahid kullarını izzetli kıldı ve düşman birliklerini yenilgiye uğrattı ve uğratmaya da devam ediyor.

İşte bugün Mücahidler Deyr Ez-Zor’da savaşı alevlendirdi.

A’mak Ajansı’nın Bağuz’dan aktardığı son bilgilere göre Bağuz köyünde PKK’nın 2 unsuru keskin nişancı atışları ile öldürüldü.

Hilafet askerlerinin bir diğer saldırısında Bağuz köyünde PKK’ya ait bir Buldozer roketatarla vurularak kullanılamaz hale getirildi.

Her Mücahid şunu bilir ki; fedakârlıkta bulunmadan ve sabır ehli olmadan zaferin gelmesi mümkün değildir. Onlar bu yolda sebat ediyor Allah’ta onları ya şehadet ya da zaferle izzetlendiriyor.

“Ey iman edenler! Eğer siz Allah’a (Allah’ın dinine) yardım ederseniz O da size yardım eder, ayaklarınızı kaydırmaz.” (Muhammed 7)

Allah’tan kâfirleri bozguna uğratmasını ve onların aleyhine Mücahid kullarına yardım etmesini niyaz ederiz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA