İDRAK MEDYA

Türkiye Vilayeti’nden Erdoğan’a Tehdit!

Türkiye Vilayeti’nden Erdoğan’a Tehdit!
11 Temmuz 2019 - 14:21

Türkiye Vilayeti’nden Erdoğan’a Tehdit!

İslam Devleti, ‘Akıbet Muttakilerindir’ ismi ile yayınladığı video serisinin 8. bölümünde Türkiye Vilayeti’ndeki Hilâfet askerlerinin biatlarını tüm dünyaya duyurdu.

Videoda konuşan kardeşimiz Ebu Katade Et-Turki konuşmasına Hilâfetin ve safların birliği hakkında nasihatler ile başlıyor.

Ebu Katade Et-Turki Halifenin öneminden bahsederek bizlere “İmam kalkandır. Onun arkasında savaşılır ve onunla korunulur.” hadisini yeniden hatırlattı.

Videonun ilerleyen kısımlarında Türkiye tağutu Erdoğan’ı tehdit eden Ebu Katade Et-Turki: “Ey Mütekebbir tağut Erdoğan zannetme ki Hilâfet askerlerinin kılıçları senden ve dalkavuklarından uzaktır, bil ki senin haçlıların yanında izzet araman Hilâfet askerlerinin karşısında sana hiçbir fayda vermeyecektir.” şeklinde ifadelerde bulundu.

Öte yandan İslam Devleti’ne destek olan munasır medyacılar Türkiye Vilayeti’nin son videosu ile ilgili görseller hazırladı.

İslam Devleti’ni destekleyen munasır medyalar tarafından paylaşılan bir görsel
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İDRAK MEDYA'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2019 İDRAK MEDYA